Oferty pracy

Operator linii produkcyjnej /Fabryka w Radzyminie

 Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń biorących udział w procesie konfekcji kosmetyków
  • Wykonywanie przezbrojeń, regulacji linii produkcyjnych (np. zmiany formatów itp..)
  • Realizacja planu produkcyjnego
  • Uczestnictwo w wykonywaniu drobnych prac naprawczych i konserwacyjnych
  • Udział w uruchomieniu nowych linii produkcyjnych, modernizacjach maszyn w celu uzyskania lepszej efektywności
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości produktów
  • Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Chęć nauki, dobra komunikacja, cierpliwość i zorganizowanie
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym - warunek konieczny (3 zmiany)

Mile widziane

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym
  • Znajomość zasad ISO oraz GMP

Oferujemy

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego/ karty sportowej
  • Pracę z stabilnej polskiej firmie
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Szczególy oferty

Data publikacji: 2022-11-28

Miasto: Radzymin

Dział: Produkcja

Typ umowy: Umowa o pracę/ umowa zlecenia

Liczba wakatów:: 1

Pole wymagane
Proszę zaakceptować warunki.

Cenimy prywatność użytkowników