Oferty pracy

Stanowisko Dział Miasto Data publikacji
Operator linii produkcyjnej /Fabryka w Radzyminie
Liczba wakatów: 1
Produkcja Radzymin 2022-11-28
Operator Produkcji Mas/ Fabryka w Radzyminie
Liczba wakatów: 2
produkcja Radzymin 2022-11-28
Magazynier
Liczba wakatów: 1
Magazyn Radzymin 2022-04-01
Konfekcjoner/Konfekcjonerka
Liczba wakatów: 1
Produkcja Radzymin, mazowieckie 2022-03-21
Młodszy Magazynier
Liczba wakatów: 1
Magazyn Radzymin, mazowieckie 2022-03-21
 
Logo bielenda.pl

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

Etapy procesu rekrutacyjnego wyglądają różnie w zależności od stanowiska, na jakie rekrutujemy. Pierwsza selekcja odbywa się na podstawie CV.

1. Aplikacja online
Wysyłasz swoje CV na interesujące Cię stanowisko. Na tym etapie kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Niestety nie jesteśmy w stanie odpisać każdej osobie, która do nas zaaplikowała, ze względu na duże zainteresowanie ofertami i ogromną ilość CV.

2. Pierwszy kontakt
Jeśli Twoja aplikacja spełnia kryteria oferty, dzwoni przedstawiciel działu rekrutacji, by umówić Cię na rozmowę kwalifikacyjną.

3. Rozmowa z rekruterem
Rozmowa trwa około 30-60 minut, podczas której opowiesz o sobie, swoim doświadczeniu i kwalifikacjach. Na tym etapie możliwa jest weryfikacja kompetencji językowych poprzez konwersację.

4. Rozmowa merytoryczna
Na tym etapie rozmawiasz z managerem działu, czasem również z innymi członkami zespołu. Te rozmowy odbywają się w siedzibie naszej firmy lub online.

5. Zakończenie rekrutacji
Na podstawie wszystkich rozmów przyszły przełożony ostatecznie podejmuje decyzję o wyborze nowego członka zespołu i decyzję przekazuje rekruterowi, który kontaktuje się z wybraną osobą, jak również pozostałymi kandydatami.

Jaki jest czas rekrutacji?
Rzetelnie analizujemy wszystkie CV, dlatego nie ma reguły dotyczącej czasu rekrutacji na poszczególne stanowiska. Długość trwania procesu, jak i etapy rekrutacji mogą się różnić, w zależności od ilości aplikacji do rozpatrzenia, merytorycznych wymagań, które muszą zostać zweryfikowane przed podjęciem zatrudnienia.

Jeśli zaproszono Cię do jakiegokolwiek etapu rozmowy, to możesz oczekiwać informacji zwrotnej.

Kariera